Logo Bydgoskie Towarzystwo Żeglarskie
KURSY
ŻEGLARZ JACHTOWYSTERNIK MOTOROWODNYRADIOOPERATOR SRC
OBOZYMATERIAŁY SZKOLENIOWEŻEGLARZ JACHTOWYSTERNIK MOTOROWODNYRADIOOPERATOR SRCO NASKONTAKT
OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻYObóz o charakterze rekreacyjnym mający na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży tajników żeglarstwa i zachęcenie ich do uprawiania tej dyscypliny sportu.
O OBOZACHObóz o charakterze rekreacyjnym mający na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży tajników żeglarstwa i zachęcenie ich do uprawiania tej dyscypliny sportu.
ABC ŻEGLARSTWA

Obóz o charakterze rekreacyjnym mający na celu przybliżenie dzieciom tajników żeglarstwa i zachęcenie ich do uprawiania tej dyscypliny sportu. Na obozie najmłodsi będą mogli nauczyć się podstaw żeglowania w miłej, niezapomnianej atmosferze. Zajęcia praktyczne prowadzone są na jednoosobowych żaglówkach klasy Optimist. Każde dziecko podczas zajęć ma do dyspozycji swój jacht. Zajęcia prowadzone i asekurowane są przez instruktora dysponującego łodzią motorową. Dodatkowe atrakcje to: gry i zabawy sportowe, zajęcia ekologiczne i warsztatowe, doskonalenie umiejętności pływackich, rejs i regaty żeglarskie oraz wiele innych atrakcji.

JUŻ ŻEGLUJĘ

Obóz o charakterze sportowym mający na celu przybliżenie dzieciom tajników żeglarstwa regatowego. Zajęcia praktyczne prowadzone będą na łodziach klasy Optimist, ISA-407 oraz Omega. Każdy uczestnik podczas zajęć ma do dyspozycji swój jacht, a zajęcia prowadzone i asekurowane są przez instruktora dysponującego łodzią motorową. Oprócz treningów żeglarskich regularnie prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe, gry rekreacyjne oraz inne formy aktywności fizycznej.

ŻEGLARZ JACHTOWY

Obóz żeglarski zorganizowany w ośrodku nad Jeziorem Charzykowskim to propozycja skierowana do dzieci i młodzieży. Celem obozu żeglarskiego jest nauka podstaw żeglowania oraz przygotowanie uczestników do uzyskania patentu żeglarza jachtowego. Jest to impreza skierowana zarówno dla żeglarzy debiutantów, jak i tych opływanych, którym brakuje tylko uprawnień. Podczas obozu istnieje możliwość uzyskania dodatkowo patentu sternika motorowodnego.

MIEJSCE
Nasze obozy prowadzimy w Charzykowach
KADRA
Adam
Dyniewski
Agnieszka
Dyniewska
Igor
Dyniewski
Tomasz
Koniarek
Michał
Jeske
Anna
Wojciechowska
Jan
Iwaszko
Wojciech
Jopkiewicz
Aleksandra
Cichosz
Jakub
Kluczkowski
Zapisz swoje dziecko na obózWypełnij formularz zgłoszeniowy alby zapisać dziecko na wybrany obóz.