OBOZY ŻEGLARSKIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻYObóz o charakterze rekreacyjnym mający na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży tajników żeglarstwa i zachęcenie ich do uprawiania tej dyscypliny sportu.
O OBOZACHObóz o charakterze rekreacyjnym mający na celu przybliżenie dzieciom i młodzieży tajników żeglarstwa i zachęcenie ich do uprawiania tej dyscypliny sportu.
ABC ŻEGLARSTWA

Obóz o charakterze rekreacyjnym mający na celu przybliżenie dzieciom tajników żeglarstwa i zachęcenie ich do uprawiania tej dyscypliny sportu. Na obozie najmłodsi będą mogli nauczyć się podstaw żeglowania w miłej, niezapomnianej atmosferze. Zajęcia praktyczne prowadzone są na jednoosobowych żaglówkach klasy Optimist. Każde dziecko podczas zajęć ma do dyspozycji swój jacht. Zajęcia prowadzone i asekurowane są przez instruktora dysponującego łodzią motorową. Dodatkowe atrakcje to: gry i zabawy sportowe, zajęcia ekologiczne i warsztatowe, doskonalenie umiejętności pływackich, rejs i regaty żeglarskie oraz wiele innych atrakcji.

JUŻ ŻEGLUJĘ

Obóz o charakterze sportowym mający na celu przybliżenie dzieciom tajników żeglarstwa regatowego. Zajęcia praktyczne prowadzone będą na łodziach klasy Optimist oraz Omega. Każdy uczestnik podczas zajęć ma do dyspozycji swój jacht, a zajęcia prowadzone i asekurowane są przez instruktora dysponującego łodzią motorową. Oprócz treningów żeglarskich regularnie prowadzone są zajęcia ogólnorozwojowe, gry rekreacyjne oraz inne formy aktywności fizycznej.

ŻEGLARZ JACHTOWY

Obóz żeglarski zorganizowany w ośrodku nad Zalewem Koronowskim to propozycja skierowana do dzieci i młodzieży. Celem obozu żeglarskiego jest nauka podstaw żeglowania oraz przygotowanie uczestników do uzyskania patentu żeglarza jachtowego. Jest to impreza skierowana zarówno dla żeglarzy debiutantów, jak i tych opływanych, którym brakuje tylko uprawnień. Podczas obozu istnieje możliwość uzyskania dodatkowo patentu sternika motorowodnego.

OBÓZ WĘDROWNY

Tygodniowy obóz wędrowny na Pojezierzu Iławskim to oferta dla młodzieży chcącej poszerzyć swoje umiejętności żeglarskie oraz zdobyć doświadczenie w żeglowaniu na nowoczesnym jachcie żaglowym. Aby pojechać na rejs nie musisz posiadać żadnych umiejętności żeglarskich. Osoby, które są pierwszy raz na żaglach, na początku każdego etapu, przechodzą podstawowe szkolenie żeglarskie, pozwalające im aktywnie uczestniczyć w życiu załogi.

Miejsce – akwen
Nasze obozy prowadzimy nad Zalewem Koronowskim
KADRA
Adam
Dyniewski
Agnieszka
Dyniewska
Igor
Dyniewski
Tomasz
Koniarek
Jan
Iwaszko
Wojciech
Jopkiewicz
Aleksandra
Cichosz
Zapisz swoje dziecko na obózWypełnij formularz zgłoszeniowy alby zapisać dziecko na wybrany obóz.